Албан хаагчдын утасны жагсаалт

БАРУУН-УРТ СУМЫН ЗАСАГ ДАРГЫН ТАМГЫН ГАЗРЫН АЛБАН ХААГЧДЫН УТАСНЫ ЖАГСААЛТ
Овог нэр Албан тушаал Утасны дугаар
1 Жамъян Жавхаатөгс Сумын засаг дарга 99027968
2 Жүгдэр Батсуурь Засаг даргын зөвлөх 91117367
3 Монхор Ганбаяр Засаг даргын орлогч 99030911
4 Энхжаргал Хүрэлчулуун Засаг даргын орлогч 99098132
5 Батдорж Сарангэрэл Тамгын газрын дарга 91096366
6 Хэнчбиш Баярмаа Санхүүгийн албаны дарга 99087595
7 Лхамсүрэн Отгонсүх Сүлжээ, зохион байгуулалт үйлчилгээний тасгийн дарга 91103017
8 Банди Болортуул Хүний нөөцийн ажилтан 99788051
9 Ишравжаа Мөнхтуяа Хөрөнгө оруулалт хариуцсан мэргэжилтэн 89513139
10 Энхболд Болортуяа Төсөв, төрийн сангийн мэргэжилтэн 99751500
11 Зоригтбаатар Мөнхбаяр Барилга, дэд бүтэц, Газар зохион байгуулалт хариуцсан мэргэжилтэн 99781900 80843101
12 Нэргүй Гантөмөр Байгаль орчин, аялал жуулчлал, хот тохижилт хариуцсан мэргэжилтэн 99036787
13 Энхбат Октябрь Төсөл хөтөлбөр, хөрөнгө оруулалт хариуцсан мэргэжилтэн 89599090
14 Чулуунбаатар Батбаяр Мал эмнэлгийн тасгийн дарга   96113899
15 Адъяасүрэн Доржсүрэн Мал эмнэлгийн тасгийн тархвар зүйч 95519889
16 Сайнбаяр Золбаяр Бэлчээр газар тариалангийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 99162433
17 Буд Ундрах Хүнс, ЖДҮ, хоршооны асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 86991809
18 Ганбаатар Мөнхбат Мал аж ахуйн үйлдвэрлэлийн төлөвлөлт, менежмент, малын үржил бүртгэл асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 99444225
19 Амарсайхан Өлзийжаргал Хууль, эрх зүйн хариуцсан мэргэжилтэн 99153743
20 Галбаатар Шинэтуяа Боловсрол, соёл, хүүхэд, гэр бүлийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 95593588
21 Цогбадрах Сайхантуяа Эрүүл мэнд, Хөдөлмөр хамгааллын асуудал хариуцсан  мэргэжилтэн 94041009
22 Энхбаяр Болор-Эрдэнэ Нягтлан бодогч 88898995
23 Оргодол Энхтөр Даргын туслах, гадаад харилцаа хариуцсан ажилтан 91113981
24 Сэрээтэр Цэрэндэжид Хэвлэл, мэдээллийн ажилтан 91022212
25 Баатарцогт Ууганцэцэг Архив, бичиг хэрэг 92161818
26 Хүрэлбаатар Дарханбилэг Аж ахуйн нярав 99932919
27 Болормөнх Батхүү Жижүүр 85927682
28 Боргил Цэдэндорж Жижүүр 89333312
29 Хөнхөр Алхаабаатар Жижүүр 99872252
30 Оргодол Ган-Эрдэнэ Жижүүр 96118447
31 Дамдинжав Насандэлгэр Үйлчлэгч 99800234
32 Сандаг Мөнх-Ундраа Үйлчлэгч 91293325
33 Улаан Мөнгөнсүх Жолооч 94947599
34 Энхбат Дэлгэр Жолооч 89228087 99963550
35 Ничинхүү Болорчимэг Төрийн үйлчилгээний оператор 95850880
БАРУУН-УРТ ИРГЭДЭД ҮЙЛЧЛЭХ ТӨВИЙН АЛБАН ХААГЧДЫН УТАСНЫ ЖАГСААЛТ
Овог нэр Албан тушаал Утасны дугаар
1 Аюуш Нарантуяа Баруун-Урт иргэдэд үйлчлэх төв дарга 99517447
2 Гансүх Алтансүх Сургалт, сурталчилгаа хариуцсан мэргэжилтэн   92116503
3 Батцагаан Ариунзаяа 1 дүгээр багийн засаг даргын албан үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч 99160213
4 Нэргүй Шинэбаяр 2-р багийн хэсгийн ахлагч 99032747
5 Мөнхтогтох Хүрэлтогоо 3-р багийн засаг дарга 89005505
6 Сугар Отгонтуяа 4-р багийн засаг даргын албан үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч 89992345
7 Баярсайхан Мөнхнаран 5-р багийн засаг дарга 91777227
8 Отгонбор Нямцэцэг 6-р багийн засаг даргын албан үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч 91066775
9 Сэдбазар Болортуяа 7-р багийн засаг дарга  99041938
10 Ганхуяг Мөнгөнбаяр 8-р багийн хэсгийн ахлагч 99170319
11 Галбадрах Ган-Оюу 9-р багийн зохион байгуулагч 88979737
12 Энхтүвшин Чулуунчимэг 2-р багийн зохион байгуулагч 99805016
13 Бат-Эрдэнэ Ариунтунгалаг 8-р багийн зохион байгуулагч 99412726
14 Ганзориг Номин-Эрдэнэ 1-р багийнхэсгийн ахлагч 96446116
15 Батнасан Батцэцэг 3-р багийн хэсгийн ахлагч 99470197 88338842
16 Түдвэндорж Батжаргал 4-р багийн хэсгийн ахлагч 99249305
17 Өлзийхутаг Мижиддорж 5-р багийн хэсгийн ахлагч 88248212
18 Гэрлээ Март 6-р багийн хэсгийн ахлагч 95039993
19 Энхээ Наранчимэг 7-р багийн хэсгийн ахлагч 99448820
20 Уртнасан Отгонсүх 8-р багийн хэсгийн ахлагч 90335458
21 Авирмэд Ганчимэг 9-р багийн хэсгийн ахлагч 95452478
22 Бямбасүрэн Сайханчулуун Үйлчлэгч 89710710
23 Гэндэнсүрэн Отгонбаяр Жижүүр 86943694
24 Дэмчиг Мөнхбаатар Жижүүр 96155553
25 Баттүшиг Баттэмүүлэн Жижүүр 88366607
26 Нэргүй Амаржаргал Жижүүр 94515668